Atop EH2005-FM

SKU: EH2005-FM

109,00excl. btw

4-poorts Unmanaged Fast Ethernet Switch met een multimode-fiber poort

Aantal
Offerte op maat

Omschrijving

Industriële switch voor DIN-rail montage in uw schakelkast of schakelpaneel.

Eigenschappen

  • 4 Ethernet poorten en 1 fiber poort.
  • Een fiber poort met ST connector Multimode fiber 2km
  • Broadcast storm protection
  • 4x 10/100 Mbps Fast Ethernet full/half duplex RJ45, MDI/MDI-X auto-detection
  • Redundante dual DC power inputs (9-30VDC)
  • Temperatuurbereik 0~60°C
  • Robuuste behuizing
  • DIN-rail montage of bodemmontage
  • Support IEEE 802.3/ 802.3u/ 802.3x
  • Alarm LED voor voedingsfout of linkfout

Eigenschappen

Merk

Atop

Poorten

4

PoE

Profinet connectoren

Switch type

Unmanaged

Relais uitgangen

Glasvezel

1 x Glasvezel

Glasvezel connectoren

ST

Glasvezel mode

Multi-mode

SFP poorten

Approval

CE, FCC

Montage

DIN-rail montage

IP rating

Voedingstype

Schroefklemmen

Voedingsspanning

9 – 30 VDC

Temperatuurbereik

0 tot +60 °C

Gewicht

Diepte

80 mm

Breedte

45 mm

Hoogte

90 mm

Advies op maat

Vragen over producten, bestellingen of facturen?
We helpen u graag!

© 2021 - Delmation Products BV